Korona

Vážení zákazníci,

v súvislosti s aktuálnym vývojom situácie Vás chceme informovať o režime fungovania našej spoločnosti.

- Kamenná predajňa v Kysuckom Novom Meste je otvorená. Objednávky môžete uroiť cez eshop, telefonicky alebo e-mailom. Do priestorov predajne sa vstupuje v ochrannom rúšku a maximálne 1 zákazník. Pre čo najväčšiu bezpečnosť vašu aj našu, niekoľkokrát denne dezinfikujeme kľučky, pulty.

- E-shop funguje 24 denne, ale expedícia zásielok je možná každý pracovný deň od 8:00-12:00. Za prípadné sklzy v doručeniach sa vopred ospravedlňujeme, ale robíme čo môžeme.

- Prepravné spoločnosti, ktoré využívame pre dopravu zásielok k Vám, zrušili možnosť hotovostných dobierok. Dôvodom je ochrana kuriérov pred nákazou. Kuriéri budú prijímať iba platby kartou cez terminál. V dôsledku minimalizovanbia osobného kontaktu Vás prosíme zvážiť platbu na účet vopred.

- Dočasne sme znížili sumu za dopravu nasledovne: Pri objednávkach nad 20€ s DPH je doprava 2€ a pri objednávkach nad 40€ je ZDARMA.

- Informácie ohľadne zásielok, objednávok, reklamácií a pod riešime v pracovných dňoch 8:00-12:00 na čísle 0907 097 810 alebo mailom obchod@tomshardware.sk

Platnosť tohto nastavenia bude do odvolania.
Ďakujeme za pochopenie

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info