Alkoholová ruleta

Alkoholová ruleta

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Expedujeme do 24 hodín

Alkoholová ruleta je dokonalá párty hra, ktorá sa najlepšie hrá vo viacerých ľuďoch. Vzbudí v každom súťaživosť a rozprúdi zábavu pokročilého večera. Vhodná pre všetkých, ktorí sa radi zasmejú a popíja s kamarátmi

10 €

12 € s DPH

Skladové číslo: GF001

Dostupnosť: Skladom do 5 dní

Technické špecifikácie:

- Priemer: 290 mm
- Počet hráčov: 2 - 8

Návod k hre:

Do pohárov sa naleje rôzny druh alkoholu. Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Padne číslo zhodujúce sa s číslom na poháriku. Dotyčný pohárik vypije. Ďalej pokračuje ďalší hráč. Ak ten si vyžrebuje prázdnu pohárik získava imunitu a hrá ďalší na rade. Vyhráva ten kto vypije posledný pohárik.

Alebo si vymyslite rôzne varianty hranie, viac či menej alkoholické. Napr. Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky panáky okrem toho čísla, na ktoré padla gulička. Potom sa alkohol baňou a hrá ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov.

Ponúkame vám tri varianty hry

1) Variant - Polovičný abstinent: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa guľôčka zastaví na čísle s prázdnou pohárikom, má smolu / šťastie (záleží na každom, ako to vezme) a v tomto kole nepije. Pokračujú ďalší hráči a víťazom sa stáva ten, kto vypije posledný pohárik.

2) Variant - Študentská leta: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa guľôčka zastaví na čísle s prázdnou pohárikom, v tomto kole nepije. Akonáhle však ostávajú menej ako 3 plné panáky, je nutné poháre doplniť a začať ďalšie kolo. Vyhráva ten, kto aj po 25tich kolách vie, koľko má rokov, a kde pracuje.

3) Variant - Ruský drevorubač: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky ostatné panáky, než toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom je nutné všetky panáky doliať a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov.

Hra obsahuje:

- Sadu 16 pohárikov (obsah cca 0,02 dcl), kde každá je označená číslami od 0 po 36
2 x gulička
1 x ruletové koleso

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Súvisiaci tovar

Navštívené produkty

 • Alkoholová ruleta

  Alkoholová ruleta je dokonalá párty hra, ktorá sa najlepšie hrá vo...

  Expedujeme do 24 hodín

  10 €

  12 € s DPH

  Skladové číslo: GF001
  Dostupnosť: Skladom do 5 dní

Navštívte nás

Navštívte nás

TomsHardware Elektro
Jesenského 2974/1A
02401 Kysucké Nové Mesto
obchod@tomshardware.sk
Mobil: 0907 097810

Po-Pia 8:00 -16:00
So-Ne: zatvorené
Obedňajšia prestávka:
12:00 - 12:30

Kompletné kontakty

Ceny v e-shope a kamennej predajni sa môžu líšiť.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info