Panel používateľa

Odpudzovač vtákov Deramax Bird

Odpudzovač vtákov Deramax Bird

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kvalitný ultrazvukový plašič vtákov vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu plašiča holubov, škorcov, vrabcov, drozdov, havranov, vrán a pod.

33 €

39,60 € s DPH

Skladové číslo: EP54108

Dostupnosť: Skladom do 5 dní
Doručíme dňa: 27.02.2020

Výrobca: Deramax

Využitie odpudzovače-plašiča Deramax-Bird:
Deramax-Bird je určený na využitie ako odpudzovač-plašič vtákov. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre vtáky veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený plašič. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si vtáky na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu plašiča. Čo sa potom týka konkrétnych druhov vtákov, v našich podmienkach sa jedná predovšetkým o využitie ako plašič holubov, škorcov, vrabcov, drozdov, havranov, vrán a pod.
Deramax-Bird je určený pre ochranu vnútorných i vonkajších priestorov. Plašič vtáky nezabíja, ani nezraňuje, iba vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.

Komfort prevádzky plašiča Deramax-Bird:
Deramax-Bird pracuje v frekvenčnej oblasti, ktorá je pre človeka na hranici počuteľnosti a pri využití vo vonkajšom priestore prístroj nepôsobí na človeka rušivo. Pozn. Deramax-Bird je plašič vtákov, však môže mať vplyv napr. na domáce mačky, psy, alebo koňa. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia strán domácich zvierat. Úplne stačí, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač vtákov teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ plašiča použitý na zviera zatvorené v koterci pod.

Inštalácia a rozsah účinnosti plašiča Deramax-Bird:
Inštalácia odpudzovače-plašiča vtákov spočíva len v jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie. Dosah tohto odpudzovače-plašiča vtákov je vo vonkajších priestoroch až 40metrů v uhle cca 140stupňů. Pozn.Díky špeciálna konštrukciu odpudzovače je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňů. Ultrazvukový plašič vtákov Deramax-Bird je možné použiť vo vnútorných, aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, avšak v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

Technické údaje odpudzovače-plašiča Deramax-Bird:
Napájanie: Externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V ss. (Nie je súčasťou dodávky)
Priemerný príkon: 2W
Dosah vo vonkajších priestoroch: až 40metrv. Uhol záberu 140stupňov (180stupňov)
Okolitá teplota: -20°C až + 60°C
Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Súvisiaci tovar

Navštívené produkty

 • Odpudzovač vtákov Deramax Bird

  Kvalitný ultrazvukový plašič vtákov vyrábaný v Českej republike....

  33 €

  39,60 € s DPH

  Skladové číslo: EP54108
  Dostupnosť: Skladom do 5 dní

Navštívte nás

Navštívte nás

TomsHardware Elektro
Jesenského 2974/1A
02401 Kysucké Nové Mesto
obchod@tomshardware.sk
Mobil: 0907 097810

Po-Pia 8:00 -16:00
So-Ne: zatvorené
Obedňajšia prestávka:
12:00 - 12:30

Kompletné kontakty

Ceny v e-shope a kamennej predajni sa môžu líšiť.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info