Solárna zostava Karavan Victron Energy 115Wp

Nechcete platiť vysoké poplatky za elektrickú prípojku v kempe, alebo potrebujete energiu kedykoľvek a kdekoľvek mimo civilizácie? Využite úplne jednoducho solárnu energiu pre nabíjanie palubnej batérie vo Vašom karavane / obytnom vozidle.

205,87 € s DPH

171,56 €

Skladové číslo: 04280098

Dostupnosť: Skladom do 5 dní
Doručíme dňa: 27.09.2021

Výrobca: VICTRON

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ponúkame Vám, za výhodnú cenu zakúpenie optimálne navrhnutého solárneho systému 115 Wp pre karavany a obytné vozidlá s 5ti ročnou zárukou na solárny panel a solárny regulátor. Tento systém pracuje s napätím batérie 12V. Jedná sa o jeden z najčastejšie predávaných a používaných solárnych systémov našej ponuky.

Parametre produktu:

Solárny systém obsahuje tieto komponenty

1x Solárny panel Victron Energy 115Wp / 12V (rozmery 1015x668x30mm)
1x PWM solárny regulátor Victron Energy LCD & USB 10A
1x Sada káblov 6mm2 vr. nalisovaných konektorov MC4 - dĺžka 7m
1x Poistný odpínač batérie + 2x pojistka16A
Táto zostava neobsahuje batériu. Ak v karavane palubnej batérii nemáte, odporúčame zvoliť batériu uzavretého typu AGM, GEL, alebo LiFePo zo sekcie solárne batérie. Radi Vám pomôžeme so správnym výberom.

Koľko energie dokáže priemerne vyrobiť tento solárny systém 115Wp pri optimálnom oslnení v SR?
jar cca 290Wh / deň
leto cca 400Wh / deň
jeseň cca 290 Wh / deň
zima cca 60 Wh / deň

Solárny regulátor Victron Energy LCD & USB 10A sa stará o úplne bezobslužný chod toho systému, má prehľadný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zaujímavé informácie o chode celého systému. Priamo na čelnej strane solárneho regulátora nájdete tiež dva USB výstupy vhodné napr. Pre nabíjanie mobilných telefónov. Po inštalácii vyberiete jeden zo štyroch prednastavených typov batérie: AGM, GEL, kvapalinová alebo LiFePO4.

Zostava obsahuje sadu dvoch káblov 7m dlhých. Na koncoch káblov sú nalisované konektory MC4 slúžiaci na pripojenie k solárnemu panelu. Časť kábla využijete aj pre prepojenie solárneho regulátora a batérie - na tento kábel iba nainštalujete poistný odpojovač čo najbližšie k batérii podľa schémy. Inštalujúci elektrikár dovybaví konce káblov vedúcich do solárneho regulátora dutinkami. U batérie kábel zakončí vhodnými okami, podľa typu batérie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info