Hliníkové profily pre LED pásiky

Hliníkové profily pre LED pásiky

31 položiek

Hliníkové profily sú nevyhnutnou súčasťou ak chcete osvetliť kuchynskú linku alebo podsvietiť znížený sadrokartónový strop. LED profily slúžia jednak ako chladič LED pásika, ako styčná plocha medzi pásikom a podkladom ako je drevo, sadrokartón a pod., ale plnia tiež estetickú funkciu.

Ako vybrať vhodný hliníkový profil pre LED pás?

 - Začnite výberom spôsobu montáže. V princípe sa LED profily delia na zapustené LED lišty a na povrchové LED lišty.

- Podľa vyhotovenia povrchovej úpravy delíme hliníkové LED profily na eloxované LED profily a neeloxované LED lišty. Eloxované hliníkové lišty nazývané aj anodizované lišty sú matnejšie a oveľa odolnejšie proti poškrabaniu. Naproti tomu neeloxované LED profily sú lesklejšie a málo odolné proti poškrabaniu, preto sa používajú napríklad ako LED lišty do sadrokartónu alebo tam kde lišty nie je moc vidieť.

- ďalej je potrebné si zvoliť tvar LED lišty. V ponuke u nás nájdete jednoduché a rovné lacné LED profily, ale aj rôzne rohové hliníkové profily a okrúhle lišty pre LED pásy. 

K LED profilu je potrebné vybrať aj vrchnú krytku nazývanú difúzor pre LED lišty a zakončenia LED profilov.

 

Ak potrebujte poradiť ohľadne výberu LED profilov, LED pásov alebo s výpočtom zdroja pre LED pásik, neváhajte nás kontaktovať na obchod@tomshardware.sk

Máme dlhoročné skúsenosti s montážou LED pásov do profilov do kuchynských liniek, ale aj stien a sadrokartónových stropov.

Profil:

Povrchová úprava:

Vhodné pre osvetlenie:

Hľadať text
Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info