Menu

LED profily a difúzory

 • Bezdotykový mikrospínač pre LED lišty 12-24V

  (LY018)

  Bezdotykový spínač (čidlo pohybu) je určený pre použitie v LED profiloch. Je určený pre spínanie LED svetla bez nutnosti dotýkať sa akejkoľvek plochy. Je určený pre aplikácie, ktoré vyžadujú veľmi vysoké hygienické normy, ako sú: laboratória, nemocnice operačných sál. Prepínač zaručuje bezpečnosť pri zapnutí svetla v kúpeľni s mokrými rukami alebo iných aplikáciách, kde sa nemusíte fyzicky...

  Skladom v predajni

  18,50 €

  15,42 € bez DPH

 • Dotykový mikrospínač pre LED lišty 12-24V

  (LY019)

  Dotykový spínač (mikrotlačidlo) je určený pre použitie v LED profiloch pre spínanie LED svetla dotykom.

  Skladom v predajni

  12,50 €

  10,42 € bez DPH

 • Profilová podložka pod mikrospínač MW 11x5

  (LY021)

  Hliníková podložka pod mikrospínač pre LED profily PDS4, PDS4-K, PDSO a 45-ALU

  Dočasne vypredané

  0,80 €

  0,67 € bez DPH

 • Dotykový stmievač do LED profilu 0-100%

  (LE351)

  Dotykový stmievač / spínač určený pre priamu montáž do AL profilu. Pre ovládanie funkcií nevyužíva vodivé spojenie s AL profilom, ale ovláda sa pomocou dotyku na difúzora (plexi) v mieste spínača. Miesto indikuje svietiaca modrá LED.

  Skladom v predajni

  9,60 €

  8 € bez DPH

 • PIR spínač do LED profilu

  (LE354)

  PIR senzor je určený pre priamu montáž do AL profilu. Spína automaticky pri priblížení časti ľudského tela vo vzdialenosti do 2m od senzora a zostáva zopnuté po dobu prítomnosti osoby v uvedenej vzdialenosti. Vypína sa približne 40s po vystúpení osoby z dosahu senzora.

  Skladom v predajni

  8,90 €

  7,42 € bez DPH

 • Súmrakový spínač 12-24V 8A 2-60lux do profilu

  (LE517)

  Súmrakový spínač umožňuje spínanie LED pásikov s napájacím napätím 12 aj 24V a prúdom max. 8A. Možno ho využiť všade tam, kde je potreba automatického zopnutie osvetlenia pri poklese okolitého svetla. Môže byť použitý ako spínač nočného osvetlenia alebo ako automatické osvetlenie napr. domových čísel. Spínač je svojimi rozmermi určený na montáž do Al profilov, môže byť však umiestnený takmer do...

  Skladom v predajni

  8,90 €

  7,42 € bez DPH

 • Izolačná podložka pod stmievače do profilu, 5cm

  (LE518)

  Izolačná podložka pre použite so spínačom alebo stmievačom ktorý je určený do hliníkového profilu.

  Skladom v predajni

  0,15 €

  0,13 € bez DPH

 • Stmievač do LED profilu 12-24V 3A, celý dotyk

  (LE526)

  Dotykový spínač/stmievač aktivovaný priamym dotykom na hliníkový LED profil po celej jeho dĺžke.

  Skladom v predajni

  9,90 €

  8,25 € bez DPH

 • Stmievač LED pásov 12-24V 7.5A do profilu, celodotyk

  (LY014)

  Miniatúrny stmievač určený na zabudovanie do ALU profilov s LED pásikmi, kde profil slúži zároveň ako dotykový senzor. Zapnutie LED pásika sa ovláda dotykom profilu, pre stmievanie sa profil drží. Funkcia postupného nábehu svetla šetrí oči, po prerušení napájania si pamätá poslednú nastavenú úroveň osvetlenia.

  Skladom v predajni

  15,60 €

  13 € bez DPH

 • Bezdotykový stmievač do LED profilov 12-24V 4A pre CCT pásiky

  (SV51351)

  Ovládač Proximity je určený na bezdotykové ovládanie LED pásikov CCT. Ovláda sa priblížením ruky alebo prekážky vo vzdialenosti 3-10 cm pod spínačom a vďaka svojim malým rozmerom ho môžete nainštalovať takmer do všetkých typov AL profilov. Výhodou spínača je, že difuzor AL profilov nie je potrebné akýmkoľvek spôsobom upravovať.

  Skladom v predajni

  16,20 €

  13,50 € bez DPH

 • Dotykový spínač ON / OFF + stmievač + pamäť do AL profilov

  (LE51311)

  Spínač do AL profilov je určený na ovládanie predovšetkým LED pásikov dotykom prsta. Spínačom je možné pásky zapínať / vypínať alebo stmievať. S ohľadom na jeho malé rozmery môžete plošný spoj bez nutnosti úprav umiestniť do väčšiny Al profilov.

  Skladom u dodávateľa

  9,90 €

  8,25 € bez DPH

 • LED profilový stmievač bezdotykový 12/24V 60/72W

  (LY111)

  Stmievač k jednofarebným LED pásom určený na montáž do hliníkovej lišty. Stmievanie funguje pomocou senzora priblíženia.

  Skladom v predajni

  15,50 €

  12,92 € bez DPH

 • VÝPREDAJ

  Hliníkový profil pre LED pásiky PDS4-K eloxovaný (1m)

  (LY001)

  Hliníkový LED profil je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je vo vyhotovení pre zafrézovanie do rôznych typov materiálu, kde špeciálny "golier" profilu umožňuje zakryť neestetické drážky a ryhy v podklade. Profil je možné ho využiť v interiéri ako hlavné osvetlenie prípadne aj ako dekoratívne osvetlenie (záleží od typu použitého LED pásika)

  Skladom v predajni

  5,50 €

  4,58 € bez DPH

  5,50 € / m

 • VÝPREDAJ

  Hliníkový profil pre LED pásiky PDS4-ALU neeloxovaný (1m)

  (LY005)

  Hliníkový LED profil je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné ho využiť v interiéri ako hlavné osvetlenie prípadne aj ako dekoratívne osvetlenie (záleží od typu použitého LED pásika). Profil je možné zafrézovať alebo uchytiť pomocou príchytiek k podkladu.

  Skladom v predajni

  3,80 €

  3,17 € bez DPH

  3,80 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky MICRO-ALU neeloxovaný (1m)

  (LY020)

  Univerzálny hliníkový profil Micro-alu je možné zafrézovať do podkladu alebo umiestniť napovrch. Vďaka svojmu nízkemu profilu len 6mm veľmi nevyčnieva. LED profil je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné ho využiť v interiéri ako hlavné osvetlenie prípadne aj ako dekoratívne osvetlenie (záleží od typu použitého LED pásika).

  Skladom v predajni

  4,20 €

  3,50 € bez DPH

  4,20 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky 45-ALU eloxovaný (1m)

  (LY082E)

  Hliníková lišta 45-ALU je určená hlavne pre osvetlenie políc, vitrín, pultov a pod. Jeho hlavnou výhodou je, že možno vďaka nemu nasmerovať svetlo opačným smerom ako je pozícia pozorovateľa. Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika).

  Skladom v predajni

  6,90 €

  5,75 € bez DPH

  6,90 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky 45-ALU neeloxovaný (1m)

  (LY082)

  Hliníková lišta 45-ALU je určená hlavne pre osvetlenie políc, vitrín, pultov a pod. Jeho hlavnou výhodou je, že možno vďaka nemu nasmerovať svetlo opačným smerom ako je pozícia pozorovateľa. Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika).

  Skladom v predajni

  5,90 €

  4,92 € bez DPH

  5,90 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky PDS-O eloxovaný (1m)

  (LY072)

  Vzhľadom na svoj okrúhly profil nie je PDS-O určený na zabudovanie. Je vhodný na výrobu svietidiel pre osvetlenie pracovných plôch, obrazov alebo ako dekoračné svietidlo. Je možné do neho vložiť flexibilné alebo pevné LED pásiky.

  Dočasne vypredané

  5,70 €

  4,75 € bez DPH

  5,70 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky STOS-ALU eloxovaný

  (LY002)

  Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika). Hliníková lišta je určená pre povrchovú montáž.

  Skladom v predajni

  7,30 €

  6,08 € bez DPH

  7,30 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky TRIADA-ALU eloxovaný (1m)

  (LY003)

  Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika). Hliníková lišta je určená pre povrchovú montáž. Profil TRIADA zlučuje v sebe tri profily do jedného a dáva tak užívateľovi trojnásobné množstvo svetla.

  Skladom v predajni

  15,30 €

  12,75 € bez DPH

  15,30 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky TRIADA-K eloxovaný (1m)

  (LY004)

  Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika). Profil je vo vyhotovení pre zafrézovanie do rôznych typov materiálu, kde špeciálny "golier" profilu umožňuje zakryť neestetické drážky a ryhy v podklade. Profil TRIADA zlučuje v sebe tri...

  Skladom v predajni

  15,30 €

  12,75 € bez DPH

  15,30 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky GIP eloxovaný (1m)

  (LY008)

  Estetický LED profil z eloxovaného hliníka. Možnosť vložiť akýkoľvek LED pásik o šírke 20mm, resp 2 pásiky so šírkou 10mm vedľa seba. Univerzálne použitie vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom

  Skladom v predajni

  4,60 €

  3,83 € bez DPH

  4,60 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky HR-LINE (1m)

  (LY042)

  Profil HR-LINE je vhodný na montáž pri osvetlení rôznych typov chodníkov, dláždených plôch, cyklistických chodníkov a parkovísk. Profil vytvára jednoliaty prúd svetla. Profil je odolný a silný. Vydrží aj vyššiu záťaž. IP ochrana 67 (vhodné použiť LED pásik s ochranou IP 65 alebo IP 67). Profil je k dispozícií z neeloxovaného hliníka. Možnosť upevniť keramickým lepidlom, cementom (materiálny...

  Skladom v predajni

  15,80 €

  13,17 € bez DPH

  15,80 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky HR-ALU (1m)

  (LY039)

  Hliníkový profil HR-ALU je určený k inštalácií do podláh a na steny. Je konštruovaný na výšku kachličky. Pri obkladaní stien alebo kladenie dlažby možno tento profil položiť tak, že lícuje s podlahou alebo obkladom. Dosiahnete tak zaujímavého svetelného efektu. Profil je dimenzovaný na bežnú záťaž spojenú s chôdzou a pohybom v domácnosti. Možné docieliť krytie IP-67.

  Skladom v predajni

  4,40 €

  3,67 € bez DPH

  4,40 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky EX-ALU (1m)

  (LY052)

  Hliníkový profil EX-ALU je určený na upevnenie a nasvetlenie sklenených plôch. Profil ide namontovať na steny, podlahy, stropy, nábytkové dosky, atď. Hodí sa k nasvietenie skiel, nápisov, grafických znakov, firemných log atď.

  Skladom v predajni

  24,90 €

  20,75 € bez DPH

  24,90 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky PAC-ALU (1m)

  (LY009)

  Hliníková lišta PAC-ALU je určená hlavne pre osvetlenie políc, vitrín, pultov a pod. Jeho hlavnou výhodou je, že možno vďaka nemu nasmerovať svetlo opačným smerom ako je pozícia pozorovateľa. Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika).

  Skladom v predajni

  7,20 €

  6 € bez DPH

  7,20 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky 45-ALU čierny (1m)

  (LY082B)

  Hliníková lišta 45-ALU je určená hlavne pre osvetlenie políc, vitrín, pultov a pod. Jeho hlavnou výhodou je, že možno vďaka nemu nasmerovať svetlo opačným smerom ako je pozícia pozorovateľa. Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika).

  Skladom v predajni

  8,40 €

  7 € bez DPH

  8,40 € / m

 • Hliníkový profil KRAV-810 eloxovaný, pre sklenené police 8-10mm (1m)

  (LY012)

  Hliníkový profil pre LED pásiky vhodný na podsvietenie sklenených políc hrúbky 8-10mm. Uvedená cena je za 1m hliníkovej lišty.

  Dočasne vypredané

  13,30 €

  11,08 € bez DPH

  13,30 € / m

 • Hliníkový profil KRAV-56 eloxovaný, pre sklenené police 5-6mm (1m)

  (LY013)

  Hliníkový profil pre LED pásiky vhodný na podsvietenie sklenených políc hrúbky 5-6mm. Uvedená cena je za 1m hliníkovej lišty.

  Skladom v predajni

  12,30 €

  10,25 € bez DPH

  12,30 € / m

 • VÝPREDAJ

  Hliníkový profil pre LED pásiky MICRO-ALU biely neeloxovaný (1m)

  (LY020W)

  Univerzálny hliníkový profil Micro-alu je možné zafrézovať do podkladu alebo umiestniť napovrch. Vďaka svojmu nízkemu profilu len 6mm veľmi nevyčnieva. LED profil je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné ho využiť v interiéri ako hlavné osvetlenie prípadne aj ako dekoratívne osvetlenie (záleží od typu použitého LED pásika).

  Skladom v predajni

  4,90 €

  4,08 € bez DPH

  4,90 € / m

 • VÝPREDAJ

  Hliníkový profil pre LED pásiky PDS4-K čierny eloxovaný (1m)

  (LY001B)

  Hliníkový LED profil je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je vo vyhotovení pre zafrézovanie do rôznych typov materiálu, kde špeciálny "golier" profilu umožňuje zakryť neestetické drážky a ryhy v podklade. Profil je možné ho využiť v interiéri ako hlavné osvetlenie prípadne aj ako dekoratívne osvetlenie (záleží od typu použitého LED pásika)

  Skladom v predajni

  5,95 €

  4,96 € bez DPH

  5,95 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky 45-ALU elox biely (1m)

  (LY082EW)

  Hliníková lišta 45-ALU je určená hlavne pre osvetlenie políc, vitrín, pultov a pod. Jeho hlavnou výhodou je, že možno vďaka nemu nasmerovať svetlo opačným smerom ako je pozícia pozorovateľa. Je vhodný pre flexibilné alebo pevné LED pásiky. Profil je možné použiť pri vytváraní hlavného osvetlenia alebo aj pri dekoratívnom podsvietení (intenzita svetla závisí od použitého LED pásika).

  Dočasne vypredané

  7,90 €

  6,58 € bez DPH

  7,90 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky STEKO eloxovaný (1m)

  (STEKO)

  Hliníkový profil STEKO je určený na osvetlenie schodiska.

  Skladom v predajni

  13,60 €

  11,33 € bez DPH

  13,60 € / m

 • Hliníková podložka TETRA-43 pre profily TRIADA (1m)

  (LY056)

  Hliníková podložka TETRA-43 zjednodušuje montáž profilov typu TRIADA.

  Skladom v predajni

  6,60 €

  5,50 € bez DPH

  6,60 € / m

 • Hliníková podložka TETRA-78 pre profily TRIADA (1m)

  (TETRA-78)

  Hliníková podložka TETRA-78 zjednodušuje montáž profilov typu TRIADA.

  Skladom v predajni

  7,90 €

  6,58 € bez DPH

  7,90 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky POLI elox (1m)

  (LY411)

  Hliníkový profil POLI je navrhnutý pre osvetlenie stropov, stien, políc s možnosťou nastavenie uhla svietenia.

  Skladom v predajni

  5,50 €

  4,58 € bez DPH

  5,50 € / m

 • Hliníkový profil pre LED pásiky MICRO-PLUS čierny (1m)

  (LY690)

  Hliníková lišta MICRO-PLUS od firmy KLUS je určená pre LED pásik. Vďaka profilu vyrobíte dekoračné či ambientné osvetlenie. Model MICRO-PLUS je obľúbený pre svoje široké možnosti využitia vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a dostupnosti v 3 farebných variantoch. Tento profil sa používa pre inštaláciu LED osvetlenia v interiéri aj vo vonkajších priestoroch.

  Skladom v predajni

  6,20 €

  5,17 € bez DPH

  6,20 € / m

 • Difúzor pre LED profily typ K mliečny

  (LY106)

  Mliečny difúzor typu K sa veľmi jednoducho nasadí na profil. Jeho výhodou je, že sa nenasúva zboku, ale sa zacvakne zvrchu. Mliečny kryt pre LED profily prepustí 65% svetla z LED pásika a jednotlivé svetelné body scelí.

  Skladom v predajni

  2,90 €

  2,42 € bez DPH

  2,90 € / m

 • Difúzor pre LED profily typ K priehľadný

  (LY102)

  Transparentný difúzor typu K sa veľmi jednoducho nasadí na profil. Jeho výhodou je, že sa nenasúva zboku, ale sa zacvakne zvrchu. Tento číry kryt pre LED profily prepustí 85% svetla z LED pásika.

  Skladom v predajni

  2,30 €

  1,92 € bez DPH

  2,30 € / m

 • Difúzor pre LED profily typ S priesvitný

  (LY105)

  Tento difúzor sústreďujúce svetlo podľa vzdialenosti od svetelného zdroja. Čím bližšie je zdroj svetla u difúzora tým väčšia je rozptyl a naopak. Veľkou výhodou o proti ostatným difúzorom je, že všetky naše difúzory je možné nasadiť na profil z vrchnej strany a nemusia sa nasúvať z boku.

  Skladom v predajni

  7,90 €

  6,58 € bez DPH

  7,90 € / m

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať